Shpija e Kosoves

Kush duhet te dale te shtunen ?

Posted on: 13 December, 2009

Nominimet

Nominimet “ftyrë n’ftyrë” kështu u nominuan banorët e Shpis së Kosovës. Të nominuarit për këtë javë janë :

Fadili

Saranda

Suzana

Ziko

Ekremi

Arbeni

Votimi ka filluar që sonte.

Kurse nga kandidimi për këtë javë shpëtuan :

Arjeta

Musa

Meti

Albulena

Erlinda

Jehona

Advertisements

29 Responses to "Kush duhet te dale te shtunen ?"

sasa je shum e mir je yll te dua shum kiss

suzi ket jav besoj dot dal

fadili ose ekremi amo edhe suzi se spo jep kurgjo hiq aty nshpi si tjert qe din me bo debate me mbrojt veten e zigo jo as sasa beni konkurent i fort amo dej nfinale sbesoj qe shkon per menimin tem ne finale duhet me kon linda musa zigo sasa tjert asnjo edhe meti po dul me hile ja kan bo pffffffffff

DEFINITIVISHT DUHET ME DAL GJAKOVARJA,E ASESI NUK DUHET ME DAL FADILI,NESE DEL FADILI DIHET KJARTE QE ESHTE KJO MONTAZHE DHE MOS ME DETYRONI TE PUBLIKOJ PERSONIN I CILI I KA PREMTUAR BEIT FITOREN EDHE PSE SKA SHANSA,NESE BENI FITON DIHET KJARTE SE DAL NE MEDIA DHE TREGOJ SE KUSH KA QEN AI PERSON,KESHTU QE PER TE SHPETUAR NGA NJE GJE E TILLE HEKUNI NGA INTERVENIMET POR LE TE FITOJ AI QE E MERITON OSE AJO EDHE PSE NGA FEMRAT DERI TASH NUK KA AS NJE KONKURREKTE

ARBENI TULLUSUMI I SHPIS,SI FEMER,KURGJO SKA DHENE NAG VETJA PERVEQ QENDRIMIT TE TIJ QE REFLEKTOHET KJARRTE SE E DIN QE JA KAN PREMTU FITOREN,MARRE PER FISIN TE ZOTIN E SHPISE MARRE

FADILI ESHTE ME I MIRI,ESHTE FJALA PER REALITY SHOW E JO PER MISS,MANEKENIZEM,FJALOR ETJ,KUPTOJENI O KOSOVAR SHQIPTAR SE JENI DUKE BE ASGJE.

SA DIN FADILI KREJT ME JU BE BASHK NUK MUJN ME MUJT,AMA GJELOZIA E KA VENDIN E VET

dihet fadili ose ekremi jashtttttttttttt

fadil jaaashhhttttttt meniher

fadili del kur ti qett ktaa tjert jashtt krejjtt d.m.th del me 24.000 copa npegj:p:p
maa ii qartii oshtt..(y)(y)

beni besoj se do te arrij ne finale

bebi bo te fitoj e esht shum i memqur dhe njeri i drejt bravo ben vrq vasgpo te lunt

beni do te shkoj ne finale dhe do te fitoj

bravo beni te lumtt

skeni qka thoni per benin se na i bukuri ne shpi prej djemeve bravo beni te lumt lumi nana e baba qe e kan benin brano te dua shummmmmm

beni do te fitoj jan e sigurt

bebi beni beni beni beni neni nenu beni beni beni beni na i miri kis e ki ben

hej meti ka me dal sot mos tja nin juve mos u friksoni

ma mir me dal meti se e ka pris shpijen

veq shum ile po bon bre kukuk se jehona nuk ka pas me dal po meti a nuk po shifni hiq ncncncnncncn ok per veti e ken se meti a e ke pa q

shum ile po bon bre se nuk ka pas me dal jehona po meti a nuk po shefin hiq a e ke pa meti qka ka bon me linda po i vllavi i madh i ka fain kret se shikost nuk i dun qashtu si meti op si qedrimi po a si meti joo valla ncncncnnc mettiii dut te dal te shtunen ahhhha okkk

te lumt beni bebi beni beni brano kiss e ki

oooooooooooo breh qeky qendrimi atmosfer e bania o meti qetash po me pelqen qendrimi meti arbeni erlinda edhe ziko po ziko ka dal keshtu qe qeta emra qi i shenova me pelqejna un mendoj se qendrimi do te shkoj ne finale po harrova se edhe musa me fadilin jan te mir te gjith ju lumt veq vazhdon ket po jua thot TOLJA TE DUA qendrim shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

oj lopaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jeni ju

beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni.beni

ma i miri beni

lena ma e miraaaaaaaaaaaaaaaaa

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: