Shpija e Kosoves

Del nga shtepia Armend Zymberi

Posted on: 13 December, 2009

Perderise ne shpi ndodhen shum gjera e shume supriza nje kohe erdhi edhe koha per eleminimin e njerit nga banoret …!

Te gjithe ishin ne kandidim perpos Lenes dhe Jehones te cilat kishin imunitet ..!

Dhe publiku vendosi qe personi qe duhej te dilte nga shtepia duke hequr dore nga qmimi prej 24.00 Euros te ishte ARMEND ZYMBERI..!

A mendoni se ishte i drejt ky vendim ? Sipas jush kush duhej te dilte ?

Advertisements

3 Responses to "Del nga shtepia Armend Zymberi"

sipas menimit duhet te dilte suzana

lena.qendrimi jan ma te fortit deri me tani,a per metin kisha than me qit prej shpiss,se meti u kon desht me dal prej shpis e jo jehona se ajo u kon nje kanditate shum e mir ju bashkangjitet lenes edhe qendrimit

per menimin tem armendi su dasht me dal po u dasht me dal ajo suzana qi i ka than metit kum ba sex mere qit imell e folum najhere xhili27@hotmail.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,715 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Klikimet me te medha

  • None

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: