Shpija e Kosoves

Kandidimet e juaja per kete jave ?

Posted on: 10 December, 2009

Pershendetje,

Vizitore te nderuar te faqes tonë kush mendoni se do ta ler Shpija e Kosoves këtë javë
paraqitni mendimet e juaj këtu duke shkruar komente. Të kandiduarit janë:

* Saranda Hoda
* Erlinda Shtavica
* Zigrid Katroshi
* Arjeta Morina
* Suzana Tahiri
* Arben Rexhepi
* Muhamet Zeqiri
* Musli Fazliu
* Ekrem Salihu
* Festim Ramadani
* Armend Zymberi

Perveq Lenes dhe Jehones qe per kete jave kan imunitet ndaj kandidimit.

Votoni të preferuarin tuaj

Për të votuar të preferuarin tuaj, ju lutemi dergoni SMS në numrin 40 40 vetëm nga numrat e Valës.

SMSja:

Për të votuar për Ekremin dërgo sms në 40 40 me këtë tekst:
sh Ekrem

Për të votuar për Saranden dërgo sms në 40 40 me këtë tekst:
sh Saranda

Për të votuar për Erlinden dërgo sms në 40 40 me këtë tekst:
sh Erlinda

Për të votuar për Suzanen dërgo sms në 40 40 me këtë tekst:
sh Suzana

Për të votuar për Arjeta dërgo sms në 40 40 me këtë tekst:
sh Arjeta

Për të votuar për Musan dërgo sms në 40 40 me këtë tekst:
sh Musa

Për të votuar për Festimin dërgo sms në 40 40 me këtë tekst:
sh Festim

Për të votuar për Armendin dërgo sms në 40 40 me këtë tekst:
sh Armend

Për të votuar për Arbenin dërgo sms në 40 40 me këtë tekst:
sh Arben

Për të votuar për Zigridin dërgo sms në 40 40 me këtë tekst:
sh Zigrid

Për të votuar për Muhamedin dërgo sms në 40 40 me këtë tekst:
sh Muhamed

Advertisements

28 Responses to "Kandidimet e juaja per kete jave ?"

ma te mirt jan zigridi dhe saranda kurkush smund te ja kalon

sh të votuar për saranda dërgoni sms 40 40 me tekstin sh saramnda

ma te mirt jon sasa ziko

ma te mirt jan ziko meti dhe arjeta

meti o ma i miri

meti o ma i miri aj ko me fitu

meti edhe suzi ma tmirt jeni veq vazhdoni a paret ko mi fitu meti 😀

arjeta ma e mira

e mire o sasa

sasa ziko meti veq vazhdoni mat mirt jeni tregnoi se jeni ma tmire se bigbrodher ju du

nga mitro

suzi ket jav dot dal kurse

beni dhe meti jon shtylla shpis

ishalla erlinda del
ee sasa me fituu urraaaaaaaaaaaaa

sasa me e mira shpi

tdu sasa loqk

une votoj per saranden se osht ma e mira e shpis

beni krejt karin mundeni me ja honger ok

qendrimi a ma i miri pak a si qik a mir i mir a meti ka me dal sot olla shyqyr

hej gezuar vitin e ri te gjithve ne qetsori ne tirane

une deshiroj qe sasa dhe ziko te qendrojn ne shtepi kurse meti nuk eshte dasht me kthy serish nuk e meriton e erlinda sa me shpejt duhet te largohet fermer pa lidhje bravo qendrim shum i fort je edhe beni gjithashtu ishalla fiton qendrimi, erlinden dhe metin dyt pernjeher largoni sasa dhe ziko le te vazhdojne garen

qendrimi me i forti eshte bravo veq vazhdo sasa duhet me vazhdu garen largone mor erlinden a jeni te pa qe erlinda dhe meti e shkatrruan shpin nuk e meritojn kete loje largone kete jav metin e javen tjeter linden se katastrof se te tjeret shum te mir jan sasa 10 per ket jav veq vazhdo femer perfekte je .

un votoj per zigritin

meti ma i qarti ne kete shtepi ishalla fiton ky se gez
ohen shqipatert

un votoj sasen se teper e qart eshte

meti ma i qarti ne kete shtepi ishalla fiton ky se gez
ohen shqipatert

lena duhet te rri

albulena duhet te rri

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: