Shpija e Kosoves

Hyri nje banor i ri në ” Shpija e Kosoves”

Posted on: 10 December, 2009

Vizitore te nderuar pas largimit të papritur të Festim Ramadanit me urdhër të zotit të shpis tani ka hyrë një banorë
i ri. Ai është Fadil Dini vjen nga Prishtina 39 Vjeqar. Presim qe ky banorë i ri të sjell freski brenda Shpis së Kosovës.
Së shpejti do ju prezentojm video klipin e Fadil Dini me më shumë informata rreth jetes dhe familjes së ti.

Qfarë mendoni vizitorë të nderuar a do sjell freski brenda Shpis së Kosovës ky banor i ri? Për më shum presim të shihet.

Advertisements

26 Responses to "Hyri nje banor i ri në ” Shpija e Kosoves”"

QKA E KAN BO AQ TE MADHE ATE PUTHJE BRE,VEQ NJE DI ME I THENE ASAJ RAHOVECIT QE BUZE ME TE BUKURA SKA ME PUTH ASNJEHER,DERISA KREJT PO E NJIFSHIN QKA BEHET ARTISTE,ME 52 VJEQARIN AJO SHETITET POSHT E NALT E KETU E AKUZON FADILIN IK BRE SE SKAM KOH MU MARR ME JUVE VEQ DU ME JU THON QE NESE SHKON ME INTERVENIME UN DO DAL PUBLIKISHT DHE DO TE TREGOJ SE KUSH KUJT I KA PREMTU FITOREN OSE I KA SIGURU,KALONI MIR!

ej saranda ne both te kisha qij valla pidh je i fort edhe ty zigrid grujen pidh ta kisha qij

pse ku e din ti kush kujt i ka premtu………………………pse ti i ke puth ato buze a?

Pse ku e din ti se kush kujt i ka premtu moj ! deh a i ke provu ti qato buze a?

heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

a sa keq se hini fadili ne shpin e kosovs

o aj muti qi u hi meda a qysh pi thojn et munohet sa don se sjakalon
fadilit edhe ishalla shpirti i del hahahah fadili majkell gjekson jejejej
zemer e kom ma i mir se aj plaki qirrejeke ikom 38 vjet e i ka 55 vjet hahaha

Vlla ma i mri osht fadili edhe beni se per meden mos folum kurr se ska lidhje per vallzim hiq a fadili si makell xheksoni

po qyre o vallahin ky eshte teper i mir po ky sa vjet i ka as 27 eas28 sjakisha dhan serjozisht e kom

ma imir asht fadili ai ka talent ne gjdo pun ehd pse gjendem ne amerik por kemei ardhur ne pushime ne epreferojm shum fadilin

FADIL DINI -Ti je fituesi i ketij R.SHOW ’shpija e kosoves. Kete e them se e meriton ti. Njeri me vlera si inteligjenca, shkathtesia, sinqeriteti, dashuria dhe komunikimi me te gjithe, shakaja dhe humori, talenti. Mbi te gjitha ndershmeria prej Permetari te bejne fitues i shpis se kosoves suksese fadil.

Heii Fadil shumm i keqq jjeee vallahinnn zdi pse po te dojnnn… sasa ma e mira edhe zikoo edhe lena linda beniii qendrimmii jon ma te mirtt tiii joooo ikss tii sjjeee i mir hiqqqqqqqqqqqqqq…./tung utng …

helloooo fadil njeri ma i qarti ne kret shpin e kosoves ti je une jam aii qe te votoj dhe japiii vota per tyyy ti je numer ni i shpis te kosovesh ju pershendet sami nga komuna e malisheves tung tung tung klm,,.,,,,.?

o fadil 1 parije prej shpis ma i miri kur keni bo vallzim ma i miri ti kta si qyqy ne rrema amanam amnan!hej te uruj aftesi edhe ma te madhe se boll i mir je edhe i aft je tung klm te fala te shpija

fadili ma katastrof njeri dyftyrsh mir i ka then musa gentit kur u dal nga shpija fadili esht dyftyrsh. ERLINDA,BENI,QENDRIMI jan me te mir ju pershendet blerta nga prishtina

fadili ma i miri bre

fadil shum i keq je valla mir e kish kjo blerta dyftyrsh je,qendrimi dhe linda ma tmirt jan

o fadil ki me fitu edhe qesfiton je ma i miri

fadil rekord je

O fadil mos ta nin se ti ki me fitu ne shpin e kosoves

cncncnnc po qashtu more e ka fal zoti edhe sedi a oshtt i keq ajo veq ky tipi e fitoj cmimin e ju tash veq muni me kqqyyr oj ti esraa kush moj e mir lindaa aaaaaaaaaa cncncnncnccnnc marree ajo far trashulluqe qe mu pat ba thi ata sy si zhapin hahahahahhaha fadil haallall tkoofftt a a tkom ndjek gjdo her se je nume 1 se kur kan ardh mysafirt en shpi veq ti qe ju ke ba llaf ata tjert veq rriishin ssii hutaa hallaall ttkooft e ke kallzzu karakterin tond qfare e kii jo ski kta tjertt veq ti je kan qe e ke bo boom nat shpi mos tishe kan ti sisht kqyr:P:Pehehhe tung klm

tung . ej fadil je ma i miri veq kush ta ka inattiii se ma i fortii jee e ke kallzuu karakterin tond qfare e ki 1-sh fare je heeh veq neks se je ma i miri prej krejve . walla sedi a i mir i keq veq ky tipi i vlersum per mir prej krejve e ka fitu cmimin a edhe a osht i mir a soht qka po ju intereson allahile ju e shifni najher veten ne pasqyre ncncnc o zot o zott .hallall tkoftt fadil ani mo ti esra kush moj e mir linda aaa ata syy si tzhapinit edhe bash trashulluqe a a a .fadil 1 je edhe kimu kan.tani qendrimi o zoott aj bash gay hhahahaha ani mo kur ja bojke .pasha zotin shum ju du me at tfolme si rreesopi

O FADIL URIME FITORJA ME I MIRI JE KAN BE KUR KINI PAS ME FITU 240.0000 ERO JE KAN I KEZUSHUM

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

December 2009
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: