Shpija e Kosoves

Ne fillim te muajit tetor fillon “Shpija”

Posted on: 5 October, 2009

Shpija e Kosoves – Reality Show

shpijaa

Ju njoftojm se kan mbetur edhe rreth 12 ose me shum ditë nga fillimi i këtij showi televiziv që do të shfaqet në RTV 21 + 24 orë live, kurse permbledhja javore se qka ndodh në shtepi brenda javës do të mund ta shikoni cdo të shtune në RTV21 po ashtu prezentuesi i ketij spektakli do të jetë Gent Efendija,konkursi perfundon neser me daten 15.09.2009.

Advertisements

3 Responses to "Ne fillim te muajit tetor fillon “Shpija”"

Pershendetje nga Petriti erlinda dhe fadili nuk sillen mas së mir dhe un besoj mës së miri sillet Arbeni tung tung Petriti

pershendetjee ShppIJaa…per menimin tem 24 mij. euro duhet ti i fitoj ma miri…pra beni…se i bon sjelljet ma te mir en shpi …:D

Ma e mira linda dhe meriton me fitu 24mije euro

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

October 2009
M T W T F S S
    Dec »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: