Shpija e Kosoves

Infomata !

Posted on: 5 October, 2009

Per infomata me te hollesishme lajmerohuni ne numrin : 2624586304_2

Advertisements

3 Responses to "Infomata !"

nese ban me dit kur fillon,ktu po shkrun qe me 5 tetor e un nuk pe gjaj kekun hahahha .ju lutem kthemna pergjigjjen

Se di tash se shpejti edhe pak kete muaj sepse te gjitha punimet rreth shpis kane perfunduar… Na vizitoni dhe do e mesoni !

po ju pys diqka a kan me mujt me konkuru edhe prej shqipris se ne big brother e pAM qe ka pas te kosoves nejse ishalla ka me qen ni spektakel i paharuar ju duaaa<3

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Statistikat

  • 93,500 vizita

Kush duhet te dale me 24 Dhjetor ?

Reklama

Kalendari

October 2009
M T W T F S S
    Dec »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Te eleminuarit e SHPIJA 2

Fituesi i SHPIJA 2 ?

Advertisements
%d bloggers like this: